دو دوره به ارزش بیش از 1 میلیون تومان

شما میتوانید با وارد کردن ایمیل خود در پایین صفحه 2 دوره عادات اتمی و قانون جذب را به رایگان و به مدت محدود دانلود و مشاهده کنید . دقت کنید که به زودی این هدیا از روی سایت برداشته خواهد شد و دیگر امکان دریافت رایگان دوره ها را نخواهید داشت پس فرصت را از دست ندهید و با محصولات ما بیشتر آشنا شوید.
رایگان

دانلود وبینار عادات اتمی

در وبینار عادات اتمی به طور کلی در مورد اینکه چرا خیلی وقت ها نمی توانیم عادت های خود را تغییر دهیم یا اینکه بعد از مدتی دوباره به عادت های قدیمی خود باز میگردیم سخن گفته شده است . یکی از ویژگی های منحصر بفرد این وبینار عادات اتمی این است که در کوتاه ترین زمان ممکن تکنیک های ساده و کاربردی فرا میگیرید که به وسیله آن میتوانید هر عادت قدیمی و بد را تییر دهید . وبینار عادات اتمی شامل تکنیک های ساده ای است که به وسیله ی آن می توانید عادات جدیدی را بسازیم . شاید باور کردن این موضوع سخت باشد که در یک وبینار 45 دقیقه ای این حجم از اطلاعات مفید و کاربردی وجود داشته باشد

مینی دوره قانون جذب

در این مینی دوره در کوتاه ترین زمان قصد دارید تا با مفهوم قانون جذب و راه و روش های جذب و همچنین انواع قانون جذب آشنا میشویم. شما با دیدن این مینی دوره به سطح اطلاعات نسبتا خوبی در مورد قانون جذب خواهید رسید.

ایمیلتو اینجا وارد کن و هدیتو دریافت کن