بدست آوردن ثروت 

ثروت یعنی داشتن تندرستی ، خانواده ، اعتماد به نفس، شجاعت ،بخشندگی ، دوست خوب ، و پول و خیلی چیزهای دیگر ولی در این مقاله ، منظور از بدست آوردن ثروت یعنی رسیدن به پول است.

بدست آوردن ثروت 

کمتر از یک در صد افراد جامعه راه به دست آوردن ثروت را می دانند ؟افراد جامعه ،تا کنون برای به دست آوردن ثروت ، دست و پا می زنند که آن را بدست نیاورده اند . هر چیزی راه و رسمی دارد .به دست آوردن ثروت هم قانون خود را دارد و از فرمول خاصی تبعیت میکند مثل قانون فیثاغرس ، قانون جاذبه زمین و قانون راهنمایی و رانندگی و… . برای بدست آوردن هر چیز باید از راه و روش مخصوص به آن استفاده کرد.
برای به دست آوردن ثروت ابتدا باید ذهنیت ثروت را در خود ایجاد کرد ولی چگونه ؟

اهمیت پول در بدست آوردن ثروت

اثر ثروت

تا زمانی که شما اهمیت پول را انکار میکنید آن را بدست نمی آوردید . حتما شما هم شنیده اید که پول چرک کف دست است یا پول اهمیتی ندارد در صورتی که همین افراد برای کمترین و کوچک ترین خرید مایحتاج روزانه زندگی پول لازم دارند .

حتی اگر بخواهید بخشی از قانون ضمیر ناخود آگاه که در خصوص تاثیر عبارات مثبت و منفی است در این باره استفاده کنید متوجه می شویم که به طور نا خواسته از کلام منفی استفاده می کنید و مدام از نبود آن صحبت میکنید. ذهن شما آن را میپذیرد و نبود آن را به زندگی شما دعوت می کند .

ممکن نیست که شما بتوانید از نبود پول صحبت کنید ، آن را نفی کنید ،آن را چرک کف دست بخوانید و به ثروت هنگفت دست یابد شاید شما هم روزانه به پول فکر کنید ولی اگر آن را بدست نمی آورید مطمین باشید به نبود آن فکر می کنید. برای به دست آوردن ثروت ابتدا آن را دوست داشتنی و مهم بدانید نه پول کثیف .مدام با خود بگویید پول هست و من آن را به دست می آورم .

مطالعه می کنم :   رسیدن به ثروت ساده تر از نرسیدن به آن است

تصویر سازی در بدست آوردن ثروت

برای ثروتی که میخواهید به آن دست یابید تصویری ثابت داشته باشید و از تصویر ذهنی خود مراقبت کنید و تا رسیدن به مقصد نهایی آن را در ذهن نگه دارید . به اینکه شما چگونه به مقصد می رسید کاری نداشته باشید فقط ایمان داشته باشید که به ثروتی که می خواهید دست یافته اید .تصویر ذهنی خود را عوض نکنید

آیا با تصویر سازی به ثروت می رسید ؟

آیا ممکن است فقط با تصویر سازی به هدف خود برسید؟ قطعا نه

حتما شما هم به یاد دارید زمانی که کوچک بودید در کتاب علوم دبستان خواندید که هر چیزی از اتم ساخته شده است و مرکز آن اتم ،انرژی است . پس هر چیزی که در دنیای ما است ،انرژی دارد .این انرژی نه از بین می رود و نه به وجود می آید این انرژی دارای ارتعاشاتی است که نیرویی از خود ساطع می کند .به میزان سنجش آن فرکانس می گویند .شما زمانی به خواسته خود میرسید که در فرکانس آن قرار بگیرید .هر چه قدرت تفکر شما بیشتر باشد فرکانس بیشتری به سمت خواسته خود میفرستید.

زمانی که تصویر سازی می کنید یک فکر تمام وجود شما را در بر می گیرد پس تا اینجا دلیل تصویر سازی مشخص شد. چون با تصویر سازی فرکانس بیشتری سمت آن می فرستید. برای به دست آوردن ثروت باید در فرکانس آن قرار بگیرید.

مطالعه می کنم :   بازی های جذب ثروت

عامل مهم در رسیدن به ثروت

تا حالا برای شما هم پیش آمده است که دعا کنید ولی اجابت نشود ؟ یا بگویید من چند ماه است که دعا می کنم ولی به خواسته خود نمیرسم؟ چیزی که شما را به ثروت می رساند انتظار و اشتیاق شما برای به دست آوردن ثروت است .زمانی که شما انتظار رسیدن به آن را نداشته باشید به ثروت نمی رسید . حتی کسی که دست به دعا میشود و برای رفع گرفتاری خود نماز غفیله یا نماز حاجت می خواند ، چون انتظار رسیدن به خواسته خود را دارد به آن می رسد. و کسی که انتظار ندارد حتی اگر چند ماه  آن نماز را بخواند به خواسته خود نخواهد رسید.

وقتی با شک و تردید و نگرانی به خواسته خود فکر میکنید ، ذهن شما میپذیرد که نباید شمارا به ثروت برساند و تصویری از فقر به ضمیر ناخود آگاه شما ارسال می شود . برای به دست آوردن ثروت باید اشتیاق رسیدن به ثروت را داشته باشید  و بعد انتظار رسیدن به آن در شما ایجاد میشود .اشتیاق رسیدن به ثروت شما را به سمت آن هل می دهد و انتظار آن را به سمت شما می کشاند. پس انتظار رسیدن به بهترین ها را در خود ایجاد کنید.

رسیدن به ثروت با اثر مرکب

بدست آوردن ثروت مانند پول

بعضی از افراد منتظر هستند تا حقوق بگیرند که آن را به سوپری بدهند یا فقط قبوض برق و آب و … پرداخت کنند به بازار بروند و با آن وسایل غیر ضروری بخرند و در آخر ماه به تنها چیزی که بها نداده اند و برای آن هزینه نکرده اند خود ارزشمندشان است برای رسیدن به ثروت باید ده درصد حقوق ماهیانه خود را پس انداز کنید و به هیچ عنوان آن را هزینه نکنید.

مطالعه می کنم :   داستان یک میلیون دلاری سلطان حسین فتاحی

زمانی که پول به مبلغ قابل توجهی رسید، آن را جایی هزینه کنید که می دانید چند برابر برای شما سود دارد .مثل سرمایه گذاری در بانک یا بیمه عمر .برای این دو مورد میدانید که با اثر مرکب منفعت بیشتری عاید شما می شود. یا آن را برای خرید خانه هزینه کنید افراد زیادی هستند که با اثر مرکب توانسته اند به مبلغ قابل توجهی سود برسانند

سخن پایانی

با خواندن این مقاله و تفکر در راه حل های ساده متوجه می شوید که بدست آوردن ثروت خیلی هم زمان بر نیست .همه این راه حل ها بازی با ذهن است و کمی هم صبر لازم دارید.تنها عاملی که بین شما و ثروت مورد نیاز شما وجود دارد ، زمان است .

قبل از اینکه سیستم خود را خاموش کنید و این مقاله را به دست فراموشی بسپارید کاغذ و خودکار بردارید و ثروت مورد نیاز خود را به طور دقیق یادداشت کنید و بنویسید آن را برای چه کاری لازم دارید و قرار است با آن چه چیزی بدست آورید . مدت زمان مورد نیاز خود را یادداشت کنید . خواهش میکنم واقع بین باشید و باور داشته باشید که به دست آوردن ثروت بسیار ساده تر از آن است که مابقی عمر خود را در حسرت بگذرانید
شما حتما می توانید ثروتمند شوید ، فقط باید بخواهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 − دو =