راه های جذب ثروت

جذب ثروت چقدر واقعیت دارد ؟

جذب ثروت بالا

این جمله ها را زیاد شنیده اید :

  • پول پول می آورد.

جذب ثروت

  • ثروتمندان هر روز بیشتر ثروت جذب میکنند .
  • فقرا هر روز بیشتر بدبخت می شوند و بیشتر بدهکار می گردند

این یک واقعیت است که وقتی ثروتمند باشی راحت تر به ثروت می رسی و راحت تر به خواسته های خود دست پیدا میکنید. به این دلیل ثروتمندان جذب ثروت بالایی دارند که با بودن پول در ارتباط هستند. یعنی هر روز مقادیر زیادی پول را بدست می آورند واصلا نبود پول را نمی بینند.

 

اجازه دهید  با یک داستان برای شما این موضوع را بیشتر شرح دهم، من کنار دریا زندگی میکنم، هر روز از درب خانه که بیرون می روم چشمم به دریا میخورد، هر زمانی که بخواهم میتوانم از آب دریا استفاده کنم، و می دانم به مقداری که بخواهم ، هر زمانی آب وجود دارد. اما یک شخصی در یک منطقه‌ی خشک زندگی میکند، در سال شاید چند مرتبه، آن هم به مقدار کم باران ببیند ، از رودخانه و برکه هم خبری نیست، و بزرگترین دغدغه ی زندگی او نبودن آب است،

وقتی به این فرد میگویی چرا از نبود آب حرف میزنی و بیشتر از آنچه فکر کنی آب وجود دارد اما او نمیتواند این بودن آب را باور کند.

ثروتمندان هر روز با پول در ارتباط هستند و میدانند که بیش از آنچه بخواهند ثروت وجود دارد، اما به اندازه ی  سطلی که همراه دارند میتوانند از آب دریا بردارند. و هر چقدر این سطل بزرگتر شود ثروت بیشتری بدست می آورند.

 

چه زمانی جذب ثروت انجام می شود ؟

جذب ثروت زمانی اتفاق می افتد که شما باور کنید اصلا ثروتی وجود دارد. زمانی به ثروت می رسید که بدانید آن را میتوانید بدست آورید.

همین الان از فردی که سالهاست در فقر زندگی میکند سوال کنید دوست دارید ثروتمند  شوید؟ به شما پاسخ می دهد که این تنها آرزوی من است . حال به او بگویید چقدر پول می خواهی ؟ بعد از اینکه کلی بر سر اینکه هر چقدر بیشتر بهتر چانه زد یک رقم به شما می گوید . ۲ سال بعد به سراغ او بروید و دوباره سوال کنید آیا آن ثروتی که گفتی را بدست آوردی ؟

مطالعه می کنم :   داستان یک میلیون دلاری سلطان حسین فتاحی

احتمال زیاد به شما خواهد گفت هنوز دوست دارم آن را داشته باشم اما نه، من کجا و آن ثروت کجا!

این فرد به این رقم نمی رسد چون برای او رسیدن به این رقم باور پذیر نیست. اصلا نمیتواند باور کند که این همه پول را به آسانی و از راه درست میتوان بدست آورد.

زمانی جذب ثروت برای شما اتفاق می افتد که بدانید چنین ثروتی وجود دارد

 

راه های جذب ثروت

هر چیزی در دنیا دو وجه دارد 

یکی بودن و دیگری نبودنش

 

پول و ثروت نیز دارای ۲ وجه است که یک وجه آن ثروت است و دیگری فقر و نبود پول.

میخواهم رازی را به شما بگویم که اگر به آن عمل کنید میتوانید به هر خواسته ای برسید:

 

برای رسیدن به هر خواسته ازجمله ثروت فقط باید به بودنش و رسیدن به آن توجه کنید نه نداشتنش!

 

ثروت فیزیکی است یا ذهنی ؟

به این سوال توجه کنید ! ثروت فیزیکی است یا ذهنی؟

این مهمترین دلیل داشتن و رسیدن به ثروت است. یک روز قبل از اینکه این مقاله را بنویسم ، مهمان یکی از دوستانم بودم. هر دو در مورد یک دوست مشترک صحبت میکردیم ، من به او گفتم که این دوست مشترکمان توانسته در یک پروژه ۹۰۰ میلیون تومان بدست آورد. این دوست من با تعجب پرسید چقدر؟

مگر میشود از این راه در  شهر اهواز این مقدار پول بدست آورد ؟

نکته‌ی این داستان اینجاست که این دوست من همان راهی را می رفت که دوست مشترکمان از آن، این مقدار ثروت را بدست آورده بود. و باور نمیکرد میشود از این راه این مقدار ثروت بدست آورد.

من به او گفتم می شود به دست آورد اما تو نمیتوانی به آن برسی! از این گفته ی من ناراحت شد ، از او سوال کردم از شنیدن رقم ۹۰۰ میلیون تومان چه حسی داشتی ؟ گفت قابل درک و لمس نبود.

مطالعه می کنم :   تنها راز ثروتمند شدن

به او گفتم تمام داستان ثروت همین است ، وقتی ذهن تو ظرف ثروتش کوچک باشد نمیتواند ۹۰۰ میلیون تومان را در خود جای دهد پس هیچ وقت به آن نمی رسد . تو زمانی به عددی مثل این میرسی که باور کنی میتوانی از این راه به این ثروت رسید .

تمام این اعداد و ارقامی که در حساب بانکی خود دارید قبل از آن در سر شما قابل هضم بودند و بعد در حساب شما جای گرفت. اگر میبینی سالهاست که درآمد شما از ماهی ۳ میلیون تومان بیشتر نشده بدانید که رقم های بزرگتر برای شما قابل لمس و قابل درک نیستند و وقتی به آنها فکر میکنید آنها را برای خود بزرگ می‌بینید.

 

میتوانید از اینجا تاثیر باور فراوانی ثروت را در زندگی خود ببینید

کوچک شدن ارقام برای جذب ثروت

یک تمرین وجود دارد که شما میتوانید با  استفاده از  آن در ذهن خود ارقام بزرگ را قابل لمس کنید و اگر میخواهید به ثروتی برسید که تا به حال نداشته اید انجام دادن این تمرین را به شما توصیه میکنم .

در این تمرین شما در روز اول ۱ میلیون تومان پول دارید، آن را باید خرج کنید. مثلا با این یک میلیون تومان یک کت و شلوار به مبلغ ۸۰۰ هزارتومان میخرید و ۲۰۰ هزارتومان دیگر را یک پیر هن میخرید.

در روز دوم ۲ میلیون تومان دارید، امروز هم باید آن را خرج کنید

در روز سوم ۳ میلیون تومان دارید و این را تا روز ۳۶۵ که یکسال باشد ادامه دهید.

بعد از چند روز متوجه خواهیدشد که نمیدانید با این پول چه چیزی باید بخرید، و تمام هواستان را جمع میکنید تا محصولی برای خرید پیدا کنید.

قبل از اینکه به دنبال محصولی باشید که بخرید این را باور کرده اید که چنین ثروتی وجود دارد.

این تمرین چند نتیجه ی بزرگ دارد :

  • شما باور میکنید که ثروت به فراوانی یافت می شود
  • باور میکنید که میتوانید چنین مقدار پولی را داشته باشید
  • بعد از چند روز رقم های بزرگ که هر روز با آنها در ارتباط هستید برای شما کوچک و قابل لمس می شوند
مطالعه می کنم :   نگاهی به زندگی موفق مارک زاکربرگ

برای این بازی یک فایل اکسل آماده کرده ام که میتوانید با با کلیک بر روی لینک زیر آن را دانلود نمایید.

 

میخواهم فایل اکسل فراوانی ثروت را دریافت کنم

 

در این فایل اکسل تمام ۳۶۵روز سال نوشته شده و شما هر رقمی را برای خریدهایتان وارد کنید خودش جمع می بندد و باقی مانده را به شما نشان می دهد.

 

تراول ۵۰ هزارتومانی برای جذب ثروت

من این بازی را مدتها انجام میدادم،در عین سادگی نتایج بسیار بزرگی دارد. این بازی به این شکل است که یک عدد تراول ۵۰ هزارتومانی را در کیف پول قرار می دهید، روزی ۲۰ تا ۳۰ بار آن را ه صورت ذهنی خرج میکنید. در خیابان راه می روید و یک کفش می بینید به خود می گویید این را می توانم بخرم، در اینترنت در حل گشت وگذار هستید و یک فروشگاه اینترنتی می بینید در سایت دوری می زنید و هر چیزی که با این ۵۰ هزارتومان می توان خرید با بررسی میکنید

شما صاحب تمام چیزهایی هستید که قیمت آنها زیر ۵۰ هزار تومان است. این بازی بسیار واقعی است چون شما واقعا در کیف خود پول دارید و هر لحظه بخواهید می توانید  اقدام به خرید کنید پس ذهن شما تمام توجهش به سمت بودن پول می رود.

چند وقت میگذرد و درآمد شما افزایش پیدا میکند اینبار یک ۵۰ هزارتومانی دیگر کنار قبلی قرار دهید و باید ۱۰۰ هزار تومان را خرج کنید. هر سری که درآمد شما افزایش پیدا میکند به این تراول ها اضافه کنید.

 

دانلود ایبوک جعبه ابزار ثروت

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =