حسین افشاری راد مدرس قانون جذب

حسین افشاری راد

من حسین افشاری راد مثل بسیاری دانشگاه رو تموم کرد و خدمت رفتم. بعد از اون همه انتظار، دیدم که هیچ چیزی منتظر من نیست. بلکه یک دنیا مسئولیت وجود داشت که بایستی آنها را قبول میکردم. شروع کردم به یادگیری یک تخصص برقی و بعد از مدتی با دوستی مشغول به کار شدم.

بیش از یک سال مشفول این کار بودم و نهایتا 3 میلیون تومان درآوردم! اما با این وجود، دنیایی تجربه کسب کردم. زمانی نگذشت که دیدم هم این کار هزینه‌های من رو تامین نمی کرد و هم احساس خوبی نداشتم. شب و روزم رو برای این کار گذاشته بودم تا فقط بتونم شاید مخارج حداقلی زندگی را تامین کنم

اما : هیچ لذتی در زندگی نداشتم.

یک روز یک کتابی عالی به اسم راز ذهن میلیونرها از تی هارو اکر خریدم. شروع به خواندنش کردم، به اواسط کتاب که  رسیدم از ترس آن را بستم چون این کتاب خود واقعی من رو نشان می داد. دقیقا نوشته بود که چرا الان در این وضعیت زندگی میکنم! تا مدت ها سراغش نرفتم، تا اینکه یک شب تصمیم گرفتم دوباره از اول بخونمش. شروع کردم به خوندنش و تمام تمریناتش رو انجام میدادم.
تمام حرف این کتاب این بود:

حسین افشاری راد تو حاصل افکار گذشته‌ات هستی و اگر میخواهی آینده‌ای متفاوت داشته باشی باید افکارت را عوض کنی.

یک اتفاق بزرگ

در همین مدت یکی از دوستان تماس گرفت و گفت که من رو توی یک کلاس ثبت نام کرده. اولش خیلی مقاومت کردم چون مثل خیلی‌ها فکر میکردم فقط وقتم و پولم رو تلف میکنم. اما بالاخره شرکت کردم و از بعد از اون 3 ساعت طلایی توی کلاس فهمیدم که:

حسین افشاری راد تنها کسی است که خالق زندگی خودشه و فقط باید باورهای جدیدی را تو ذهنم جایگرین باورهای قبلی کنم .

تمام چرخه ی زندگی که برای خودم ساخته بودم را تغییر دادم، از دوستان، نوع ارتباطاطم، رفتارهای روز مره‌ام و هر چیزی که قبلا بودم را تغییر دادم. بعد از مدتی اطرافیانم این تغییرات من رو احساس می کردند و بابت مسائل و مشکلاتشان با من مشورت می کردند. در بیشتر مواقع پاسخ گوی مسائل آنها بودم . عزم خود را جزم کرده، در دوره های متفاوت شرکت کردم، شروع به خواندن کتابهای بیشتر نمودم و اولین کلاس های خودم رو با نام تحقق رویاها برگزار کردم.

تمام آن چیزی که فهمیدم 

هر چیزی که در زندگی ما اتفاق می‌افتد حاصل تصمیمات و افکار و باور های خود ماست پس اگر نتیجه‌ی دلخواه را نمیگیریم باید افکار جدیدی جایگزین کنیم تا بتوانیم تصمیماتی بهتر در زندگی داشته باشیم و در نهایت نتایج بهتری کسب کنیم .

در اینجا من تمام تجربیاتم که در این مسیر داشته ام ، سختی هایی که کشیدم ، چالش هایی را که حل کردم را در اختیار شما میگذارم .

به شما پیشنهاد میکنم در هر کجا هستین، اگر از جایگاه خود در زندگی راضی نیستید افکار خود راعوض کنید تا به نتایج جدید دست پیدا کنید .

جهت دیدن مقالات جدید بر روی لینک زیر کلیک کنید: