[av_slideshow_full size=’no scaling’ min_height=’0px’ stretch=” animation=’slide’ conditional_play=” autoplay=’false’ interval=’5′ control_layout=’av-control-default’ src=” attachment=” attachment_size=” position=’top left’ repeat=’no-repeat’ attach=’scroll’ av_uid=’av-k7voav00′] [av_slide_full slide_type=’image’ id=’3240′ video=’http://’ mobile_image=” fallback_link=’http://’ video_format=” video_ratio=’16:9′ title=’میدونی هدفت چیه و چطور بهش برسی؟’ custom_title_size=’46’ custom_content_size=’44’ caption_pos=’caption_right’ link_apply=” link=’lightbox’ link_target=” button_label=’پاسخ به این سوالاتت با ما’ button_color=’light’ link1=’manually,http://’ link_target1=” button_label2=’Click me’ button_color2=’light’ link2=’manually,http://’ link_target2=” font_color=” custom_title=” custom_content=” overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=”] پاسخ به این سوالاتت با ما
[/av_slide_full] [/av_slideshow_full] [av_textblock size=” font_color=” color=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-1zlved’]

کوچینگ جذب چه چیزی است؟

وقتی می خواهید از به شهری دیگر بروید ابتدا باید بدانید که در کجا قرار دارید و بعد شهر مقصد را انتخاب کنید، در این بین مسیر حرکت شما درست معلوم نیست و تنها چیزی که میدانید این است که میخواهید از جایی که هستید به جایی که هدفتان هست بروید. کوچینگ جذب یک سفر است که شما را در این مسیر رسیدن به اهداف  و خواسته هایتان همراهی میکند

یکی از سوالاتی که خیلی ها از من می پرسند این است که من نمی دانم چه میخواهم!
به همین دلیل نمی دانم از کجا باید شروع کنم. آیا این کوچینگ جذب میتواند در این مسیر به من کمک کند؟

من این پاسخ را به آنها میدهم که شاید پاسخ شما هم باشد. تصور کنید که یک لیوان شیشه ای دارید که در آن نوشابه ریخته اید و درون این نوشابه یک شی کوچک قرار دارد که وقتی از بیرون لیوان نگاه میکنید نمیتوانید تشخیص دهید که چه چیزی درون این لیوان است به دلیل رنگ نوشابه.

چطور بفهمم چه میخواهم؟

این لیوان همان ذهن شماست و این شی همان هدف یا خواسته ی شماست که نمیتوانید بفهمید چه چیزی است. میدانید یک چیزی هست اما به خاطر نوشابه نمیتوانید بفهمید که چیست. این نوشابه همان افکار و باورهای متفی هستند که اجازه نمی دهند شما درون ذهن خود را بهتر ببینید. اولین کاری که کوچینگ جذب برای شما انجام میدهد این است که به شما آموزش میدهد که چطور این نوشابه ای که درون این لیوان است به رنگ شفافی تبدیل شود تا بتوانید شی یا هدف درون آن را ببینید.

نکته ای که در اینجا وجود دارد این است که هدف شما در درون شماست و فقط خودتان میتوانید آن را پیدا کنید و نمیتوانید از بقالی سر کوچه آن را تهیه کنید. برای اینکه پیدایش کنید باید وقت صرف کنید.

نوشابه ای که در این لیوان است را نمیتوان خالی کرد و درون آن آب ریخت بلکه باید آرام آرام آب در این لیوان اضافه کنیم که بعد از کمی سرریز میکند و بعد از مدتی که ادامه دادید رنگ نوشابه شروع به تغییر کردن میکند و به شفافیت میرسد و چیزی که در درون آن وجود دارد را خواهید دید.

پس اولین کاری که باید انجام دهید این است که شروع به وارد کردن افکار مثبت کنید تا به باورهای مثبت تبدیل شوند تا جایی که عادت فکری شما مثبت شود و بعد از آن براحتی میتوانید خواسته یا هدف خود را در درونتان پیدا کنید

دومین گام کوچینگ جذب

بعد از اینکه هدفتان مشخص شد و فهمیدید الان کجا قرار دارید باید شروع به حرکت در مسیری کنید که از آن آگاهی ندارید. در کل این سفری که تا رسیدن به خواسته ی خود دارید ما کنارتان هستیم.

افکار، باورها ،عادات مناسب رسیدن به هدف را کمکتان می کنیم بسازید و بعد اقدامات مناسب در جهت اهداف را انجام دهید و براحتی هدفتان برایتان آشکار میشود و می بینید که طولی نمی کشد تا به خواسته ی خود می رسید.

کوچینگ جذب یعنی بفهمید کجا هستید ، به کجا می خواهید بروید و مسیر را چگونه پیدا کنید و طی کنید. تمام

ایده ی کوچینگ جذب از کجا به ذهن من رسید؟

سالها پیش زمانی که برای اولین بار در یک همایش انگیزشی آموزشی شرکت کردم استاد این انرژی و انگیزه را به ما داد که شما می توانید به هر آنچه میخواهید برسید و فقط حرکت کنید. تا جایی که ترس هایم به سراغم آمدند . یک روز از استاد پرسیدم من این کار را میخواهم انجام دهم نظر شما چیست؟ گفت کسی را میشناسی که این کار را قبلا انجام داده باشد؟ به او گفتم بله.

گفت آیا بیشتر از دو گوش دارد؟ چهار دست دارد؟ بدنش با تو فرق می کند؟ به او گفتم نه . پس پاسخ داد پس تو هم میتوانی.

این بود که به دنبال خواسته ام که تاسیس یک شرکت بود رفتم. در این مسیر کلی سوال داشتم، به کلی چالش برخورد کردم اما هیچ کس نبود که پاسخ آنها را بدهد. و همین امر باعث شد که مسیری سنگ لاخی را طی کنم. مسیری که با درد و رنج فراوان همراه بود. تمام اینها به این دلیل بود که یک مربی کنار خودم نداشتم.

تا زمانی که خودم در این مسیر وارد شدم و شروع به آموزش دادن کردم. و ایده ی کوچینگ جذب از اینجا رشد کرد. که من دوره ی کوچینگ خصوصی داشته باشم و در هر زمان کنار این دوستان باشم. دوستانی که در زیر تصویر و فیلم آنها را می بینید افرادی هستند که ساعتهای زیادی را در کنار آنها سپری کرده ام. زمانهایی در کنار آنها حاضر بودم که شاید فقط یک مربی می توانست این کار را انجام دهد.

حالا چی؟

در دوره کوچینگ جذب خصوصی من بیش از 30 نفر حضور داشته اند و تصمیم گرفتم که این ایده را برای افرادی که دسترسی به بنده ندارند نیز اجرا کنم.

پس نرم افزار …… را با یک تیم بسیار قدرتمند طراحی کرده و شروع به تولید محتوایی فوق العاده کردیم . در دوره کوچینگ جذب چیزی را دریافت میکنید که شاید سالهاست به دنبال آنها باشید.

چه افرادی در دوره کوچینگ جذب شرکت داشته اند؟

افراد بسیاری در دوره کوچینگ جذب حضور داشته که هر کدام دارای کسب و کار متفاوت خود بوده اند. بعضی از آنها صاحب یک شرکت و بعضی شغل کارمندی داشتند . اما مهمترین مسئله ای که در ارتباط با آنها وجود دارد این است که زندگیشان از جایی که بودند به جایی متفاوت جابه جا شد. البته این نکته را هم باید بگویم که این اتفاق برای تمام آنها نیافتاد. و فقط افرادی از این موهبت بهره مند شدند که گوش داند و تمرین کردند و اقدام کردند.

کوچینگ جذب مسیر را به شما نشان میدهد، شما میتوانید در آن وارد شوید یا اینکه منتظر باشید و سالهای عمر خود را سپری کنید.

نظرات دوستانی که در دوره کوچینگ جذب بوده اند

در زیر نظرات برخی از دوستانی که در دوره کوچینگ جذب شرکت داشته اند را میتوانید ببینید.

استفاده از دوره کوچینگ جذب چه منافعی دارد؟

اولین نکته ای که در مورد دوره کوچینگ جذب وجود دارد این است که شما را به سفری می برد که تمام مسیر رسیدن به خواسته و آرزوی خود را به مانند رسیدن به یک نقشه گنج می بینید.

تصور کنید که میخواهید به تهران بروید ، اما اگر ندانید که الان در کجا قرار دارید میتوانید مسیر درست را پیدا کنید و به خواسته ی خود برسید؟ احتمالا خیر ، به هر جایی ممکن است بروید و آنجا حتما جایی که می خواهید باشد نیست. پس در دوره ی کوچینگ جذب اول گام فهمیدن این است که در کجا قرار دارید و بعد باید بدانید که به کجا میخواهید بروید!

کجا میخواهید بروید؟

جایی که میخواهید بروید را بدون در نظر گرفتن شرایط حال حاضر پیدا میکنید.

حالا شما می دانید کجا هستید و کجا میخواهید بروید و این اولین گام در دوره کوچینگ جذب است.

مسیر بین شما و خواسته ی شما مشخص نیست و ما کاری که برای شما انجام می دهیم این است که دستتان را میگیریم و آرام آرام راه را با یکدیگر طی میکنیم و مسیر را پیدا میکنیم. طولی نمیکشد که می بینید خواسته ای که ابتدای دوره آن را انتخاب کردید به واقعیت زندگیتان تبدیل میشود

دومین دلیل انتخاب دوره کوچینگ جذب

سالها در یک تعمیرگاه تلویزیون به عنوان کارآموز کار میکردم، به جز من افراد دیگری هم در این مکان حضور داشتند. یکی از همین روزها یکی از دوستان برای تعمیر، دل و روده یک تلویزیون را بیرون ریخت اما هر چقدر تلاش کرد مشکل آن را نتوانست پیدا کند. بسیاری از قطعات را تست کرد اما به نتیجه ی خاصی نرسید. صاحب فروشگاه که مردی فوق العاده مهربان و کاربلد و با تجربه در کار خود بود وارد شد و پرسید مشکل این تلویزیون چیه؟ دوست من پاسخ داد که در برگه تعمیر نوشته که فلان مسئله را دارد.

شاید فقط چند ثانیه طول کشید، صاحب فروشگاه نگاهی به تلویزیون انداخت و گفت که این مدل تلویزیون این مشکل برایش بوجود می آید و شما باید فلان قطعه در فلان قسمت را تعویض کنی. و به همین سادگی رفت. دوست من این کار را انجام داد و براحتی تلویزیون درست شد.

دوست من میخواست کاری را تجربه کند که خود مسیر آن را طی نکرده بود. اما شخصی که قبلا این مسیر را طی کرده براحتی توانست مسئله را حل کند.

تصور کنید که این نقطه ی A شما هستید و این نقطه یک مکان است ، جایی است که الان قرار دارید. خطوط زرد زیر نقطه ی A تمام مسیری است که تا حالا طی کرده اید و از اینکه چطور به اینجا رسیده اید آگاهید، حتی میتوانید کسی که در خطوط پایین قرار دارد را نیز کمک کنید که تا به جایی که الان هستید برسد.

آگاهی کوچینگ جذب

اما نقطه ی B جایی است که میخواهید بروید. اما بین شما و نقطه ی B یک فاصله  و مسیر وجود دارد که هنوز آن را نمی دانید. نکته اینجاست کسی که در نقطه ی B قرار دارد میتوانید به شما بگوید که چگونه و از چه مسیری حرکت کنید تا به آنجا برسید در غیر این صورت باید مدت زیادی را صرف این کنید تا خودتان مسیر درست را پیدا کنید. و خیلی وقتها چون آن را نمی یابید بیخیال رسیدن به خواسته خود یا همان نقطه B می شوید.

ما در نقطه ی B به شما میگوییم که چگونه فرکانس خود را تغییر دهید و در مسیر خواسته هایتان قرار گیرید و اینگونه میتوانید به چیزی که میخواهید دست یابید

شما چه میکنید؟

در مسیر رسیدن به اهدافتان به سوالاتی برخورد میکنید یا با چالش هایی مواجه می شوید، و نداشتن پاسخ برای همین ها باعث می شود که در مسیر سختی های فراوانی را متحمل شوید. اما در اینجا ما برای شما یک مربی و مشاور قرار داده ایم که کنارتان هست و پاسخ سوالتان را به شما می دهد.

در ماه میتوانید دو سوال در اپ در قسمت پرسش و پاسخ بپرسید و پاسخ آن را توسط استاد افشاری راد یا یکی از مشاورین دوره دریافت کنید و علاوه بر آن هر ماه یک مکالمه تلفنی با مشاور خود خواهید داشت. این مشاور تمام فعالیت شما را دنبال میکند و به شما در بهتر عمل کردن کمک میکند. میتوایند قبل از تماس گرفتن مشاور سوالهای خود را آماده کنید و در زمان مشاوره آن ها را بپرسدی و پاسخ را دریافت  کنید. بعد از مکالمه با مشاور تمام نکاتی که به شما گفته شد ثبت می شوند و در نرم افزار به آنها دسترسی خواهید داشت.

این برتری دوره کوچینگ جذب است. برای شما یک مشاور در طی مسیر قرار  میدهد که اگر حتی دلسرد شدید، انگیزه خود را از دست دادید، چالشی برایتان پیش آمد کنارتان است و به شما کمک می‌کند تا از این مسیر سنگ لاخی عبور کنید.

اپلیکیشن دوره کوچینگ جذب

اپیلیکیشنی که دوره کوچینگ جذب در آن قرار دارد به گونه ای طراحی شده است که تمام مسیر شما بررسی میکند، و مانند یک مشاور رشد و پیشرفتتان را به شما نشان می دهد.

این اپلیکیشن تفاوت بسیار بزرگی با همتایان خود دارد و این است که آموزش مسیر رسیدن به هدفتان را به صورت یک سفر به شما نشان میدهد و در تمام مسیر رسیدن به هدفتان کنارتان است .

شما وقتی دوره کوچینگ جذب را شرکت میکنید فکر نمیکنید که قرار است یک محتوا دریافت کنید بلکه وارد مسیری ماجراجویی می شوید  که این ماجراجویی برای هر کس متفاوت است.

برای یک نفر خرید خانه ، برای یک نفر رسیدن به شغل مورد علاقه و برای دیگری داشتن رابطه ای عالی است. فرقی نمیکند، چه هدفی دارید با کوچینگ جذب سفر متفاوتی برای رسیدن به آن آغاز میکنی و پایانی متفاوت خواهی داشت و آن هم رسیدن به هدف و خواسته ی واقعی خودتان است.

جایزه ی بزرگ دوره کوچینگ جذب

یکی از بزرگترین اتفاقات این اپ این است که می توانید جایزه های بسیار زیادی در طول رسیدن به هدفتان دریافت کنید. یکی از جایزه هایی که برای کاربران در نظر گرفته شده است برخورداری از جلسه مشاوره رایگان با استاد افشاری راد است. این جلسه مشاوره یک ساعته که هزینه ی آن 1 میلیون تومان است هر ماه به 3 نفر برتر که پیگیری بیشتری در مسیر داشته اند و تمارین و اقدامات بیشتری انجام داده اند هدیه داده می شود.

علاوه بر آن به ازای عملکردهای متفاوتی که توسط کابر انجام می شود امتیازاتی به او داده می شود که به مجموع مشخصی از این امتیازات هدیه های متفاوت داده می شود.

چرا دوره بزرگ کوچینگ جذب؟

از باشگاه بیرون آمده بودم و میخواستم موبایل خود را به یک تعمیرگاه ببرم. وارد تعمیرگاه موبایل که شدم خانمی بعد از من وارد شد و گفت آقای افشاری راد؟ گفتم بله. گفت من یک سوال داشتم میتونم از شما بپرسم؟

از آنجایی که زمان داشتم به او گفتم بله حتما. گفت من در دوره کوچینگ فلان استاد هستم و ایشان تاکید دارند که از جملات تاکیدی استفاده کنیم اما مدتها از این موضوع میگذرد و هنوز نتیجه ی خاصی نگرفته ام!

من تمام مراحل را از ابتدا برای ایشان توضیح دادم اصلا چرا باید از جملات تاکیدی استفاده کرد، زمانی که از آنها استفاده میکنی باید چه شرایطی داشته باشد، جملات تاکیدی چگونه نتایج تاثیر گذار تر دارند و تمام ریز کاری ها را برای او توضیح دادم.

در مورد دیگر مطالب

مطالب دیگر قانون جذب هم به این گونه هستند که مثلا میگویید باید با خواسته ی خود هم ارتعاش شویم تا بتوانیم آن را بدست بیاوریم، بعد که میپرسی یعنی چه؟ میگویند که یعنی به بودن خواسته خود فکر کنیم و نه نبودن.

اما واقعا این تمام ماجرا نیست!

اگر همین چیزی که در بالا گفتم تمام ماجرا باشد خود شرایطی دارد که هنوز خیلی ها از آن بی خبرند.

علاوه بر آن مطالبی در این دوره بیان می شود که کمتر جایی می توان آن ها پیدا کرد و هر کدام یک قدم به سمت هدف ما را نزدیکتر میکند.

شاید دوره های متفاوت قانون جذب را از اساتید بزرگ و عزیز دیگر دیده باشید  و مطالب فراوانی در این باره بدانید اما نکته ی مهم در این باره این است که هر کس به اندازه ی درک خودش مطالب را به مخاطب ارائه می کند و تفاوت ویژه در این جاست

که مطالب در این دوره نه فقط به شکل ساده بلکه به گونه ای پلکانی برای درک و کاربرد بیشتر ارائه شده اند.

حسین افشاری راد کیست؟

مدرس دوره بزرگ کوچینگ جذب

مدرس دوره تحقق رویاها

مدرس دوره عادات اتمی

تنها مدرس پارادایم شیفت درایران

نویسنده کتاب جعبه ابزار ثروت

نویسنده بیش از 30 مقاله در زمینه رشد شخصی و قانون جذب

مدیر سایت افشاری راد

[/av_textblock]