ارتعاش در قانون جذب

ارتعاش در قانون جذب

در خانه‌های قدیمی که پنجره‌هایی شیشه‌ای رو به خیابان داشتند وقتی یک موتور سیکلت یا اتومبیل از کنار آن‌ها می‌گذشت اگر با یک شدت خاص گاز می‌دادند شیشه در جای خود شروع به حرکت می‌کرد و صدای لرزش آن را می‌توانستیم بشنویم. به چه دلیل این اتفاق می‌افتاد؟

ارتعاش در قانون جذب

هر جسم و شیء در این جهان دارای یک فرکانس است، شیشه نیز دارای یک فرکانس مخصوص به خود است که به آن فرکانس ذاتی میگویند (دوستانی که در دانشگاه الکترونیک خوانده‌اند با این مقوله آشنایی بیشتری دارند) موتور سیکلت های بسیاری از کنار خانه عبور می‌کردند اما بعضی وقتها شیشه به لرزش می افتد به این دلیل که صدای موتور یک موج است که دارای یک فرکانس خاص می‌باشد، و این موج در حرکت است تا به شیشه می رسد، چون شیشه و این صدا دارای یک فرکانس هستند شیشه در مسیر حرکت موج صدا به حرکت در می آِید و شما آن را به صورت لرزش و صدا می بینید ‌‌که رزوناس نام دارد.

ارتعاش در قانون جذب دقیقا همان رزونانس است که باید آن را در جهت خواسته ها بوجود بیاوریم

 

 

خواسته ی شما که رسیدن به ثروت است دارای یک فرکانس است، پس اگر می‌خواهید به اهداف مالی خود برسید باید با هدفتان در یک فرکانس قرار بگیرید.

ارتعاش در قانون جذب همان رزونانس است

اجازه دهید کمی بیشتر این موضوع را توضیح دهم. دستگاه‌های جدید اسکن مغزی این را ثابت کرده‌اند که وقتی فکر می‌کنید، این افکار به صورت امواج از سر شما خارج می‌شوند. هر کدام از این امواج فرکانس‌های متفاوتی دارند، در واقع هر فکری دارای یک فرکانس متفاوت است. جنس این امواج انرژی است و ذات انرژی اینگونه است که انرژی‌های هم نام کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.

مطالعه می کنم :   احساسات ابزاری برای رسیدن به خواسته ها هستند

تمام اجسام و اشیاء نیز دارای فرکانس ذاتی هستند پس وقتی شما به چیزی فکر می‌کنید امواجی با فرکانس خاص از سر شما خارج شده و کنار اجسام، اشیاء و افرادی قرار میگرند که دارای همان فرکانس هستند

یک داستان آشنا

امروز با خود فکر می‌کنید که ‌ای کاش نهار قرم سبزی باشد و به آن فکر می‌کنید، بعد از یک ساعت مادرتان با شما تماس می‌گیرد و می‌گوید امروز قرم سبزی درست کرده و دوست دارد شما هم به آنجا بروید. فکر شما و فکر مادرتان دارای یک فرکانس بود و به همین دلیل مادرتان امروز با شما تماس گرفت و از شما دعوت کرد که برای خوردن قرم سبزی به آنجا بروید.

هر چیزی در این دنیا دارای فرکانس خاص خودش است اگر در راستای فرکانس آن قرار بگیرید آن را بدست می‌آورید.

 

چگونگی ارتعاش در قانون جذب

شاید یک نفر این سؤال برایش پیش بیاید، من هر روز به پول و ثروت فکر می‌کنم پس چرا اصلاً آن را بدست نمی‌آورم ؟
نکته همین جاست شما به نبود پول فکر می‌کنید نه به بودنش! پس هر روز نبود آن را در زندگی خود بیشتر تجربه می‌کنید.

ناپلئون هیل می‌گوید، آنچه در ذهن شماست و آن را باور کنید برایتان اتفاق می افتد

مطالعه می کنم :   رسیدن به آرامش براحتی امکان پذیر است

رابرت کیوساکی بیان می دارد، آینده ی شما توسط آنچه امروز انجام می‌دهید ساخته می‌شود

 

ارتعاش در قانون جذب در هر لحظه برای شما در حال اتفاق افتادن است، عده ای آگاهانه این ارتعاش را در جهت خواسته های خود بوجود می آورند و عده ای دیگر ناآگاهانه از این ارتعاش در قانون جذب در جهت ناخواسته های خود استفاده میکنند

مواظب افکارتان باشید که زندگی شما را می سازد

 

این متن بخشی از کتاب جعبه ابزار ثروت است که میتوانید از اینجا ایبوک آن را دانلود کنید

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + هشت =