دومین تمرین قانون جذب

چرا باید تمرین قانون جذب رو انجام بدم؟

شاید الان از خودت بپرسی که من چرا باید در زمینه قانون جذب به مهارت های بالاتری برسم، یا اینکه چرا باید تمرین قانون جذب رو هر روز انجام بدم؟ من پاسخ این سوالات رو به این شکل بهت میگم که تو چه بخوای چه نخوای هر روز داری از این قانون به صورت آگاهانه یا ناخودآگاه استفاده میکنی، پس بهتره یاد بگیری چطور ازش استفاده کنی تا فقط خواسته هات رو بتونی جذب کنی و نه ناخواسته هات رو.

در مقاله قانون جذب به صورت مفصل در مورد قسمت های مختلف قانون جذب و شرایط استفاده از اون صحبت کردم . اگر اطلاعات بیشتری در این باره میخواید می توانید ابتدا به این مقاله را مطالعه کنید

چرا تمرین قانون جذب برای من جواب نمیدهد؟

تابستان امسال تقریبا هر روز ساعت ۴ عصر تمرین بدنسازی می رفتم، یک روز بعد از تمرین از سالن بیرون اومدم، گوشی موبایلم مشکلی پیدا کرده بود و به تعمیر گاه تلفن که در سمت دیگر خیابان بود رفتم، در این مسیر احساس کردم که یک نفر من رو صدا می زند، برگشتم اما کسی رو ندیدم. به داخل فرشگاه رفتم و گوشی را برای تعمیر به تعمیرکار دادم.

بعد از چند دقیقه یک خانوم جوان وارد فروشگاه شد و پرسید آقای افشاری راد؟ گفتم بله بفرمایید، گفتن که من شما رو از توی اینستاگرام پیگیری میکنم ، یک سوال دارم میشه به من پاسخ بدین؟ چون زمان داشتم و منتظر گوشی بودم به اون گفتم حتما.

بیرون از مغازه رفتیم و این سوال رو پرسید که چرا من هر چقدر تمرین قانون جذب رو انجام میدم باز هم به نتیجه ی دلخواهم نمی رسم و هیچ تاثیری رونمی بینم؟

چرا به نظر شما؟

 

دوره ی حرفه ای رایگان قانون جذب را از اینجا دانلود کنید

 

تقریبا ۲۰ دقیقه در این مورد حرف زدیم و به صورت پله به پله برای اون شرح دادم که چرا با وجود تمرین های زیاد به نتیجه ی دلخواه نمی رسد که تمام این پاسخ را میتوانید در مقاله دیگر مطالعه کنید

اما کل پاسخ برای رسیدن به این منظور بود که قانون جذب خود قانون دست دوم است ، یعنی مهمتر از آن قانون ارتعاش است. و بعد قانون جذب به این ارتعاش شما پاسخ میدهد.

شما اگر میخواهید به خواسته ی خود برسید و قانون جذب آن را برای شما فراهم کند باید بتوانید ابتدا ارتعاش آن را ارسال کنید اما تمرین قانون جذب که شما انجام میدهید این ارتعاش رو برای شما ساطع نمیکند.

مطالعه می کنم :   رسیدن به آرامش براحتی امکان پذیر است

یک قدم جلو تر

این ارتعاش دقیقا همان احساسی است که در آن لحظه دارید و شما ممکن است از جملات تاکیدی استفاده کنید اما هیچ حس خوبی نداشته باشید یا حداقل فقط جملات تاکیدی را بر زبان می آورید و هیچ احساسی را تجربه نمی کنید. دراینجا شما در حال تمرین قانون جذب هستید اما هیچ احساسی را تجربه نمیکنید پس ارتعاش خواسته ی خود را ارسال نمی کنید و به این ترتیب قانون جذب به چه چیزی باید پاسخ دهد؟

قانون جذب به کلام شما با فکری که در سر دارید پاسخ نمی دهد بلکه به احساسی که دارید پاسخ می دهد. اگر تمرین قانون جذب برای شما احساسی را رقم نزنند انجام دادن آنها فایده اید نخواهد داشت

چرا زمانی باید تمرین قانون جذب را انجام داد؟

لطفا به این سوالات پاسخ دهید:

  • اسمتون چیه؟
  • اسم پدرتون چیه؟
  • متولد چه ماهی هستی؟
  • کجا زندگی میکنی؟

تمرین قانون جذببرای پاسخ دادن به کدام یک از سوالات بالا فکر کردید؟ هیچ کدام، به این دلیل که پاسخ تمام آنها در ذهن ناخودآگاه شما قرار گرفته و دیگر نیازی به فکر کردن ندارید و براحتی به صورت غیر ارادی پاسخ میدهید.

پس تا وقتی که رفتارهای شما در جهت جذب آگاهانه خواسته هایتان قرار دارد باید این تمرین قانون جذب را انجام دهید. اینقدر این تمرین قانون جذب را انجام میدهید که این رفتارها به درون ناخودآگاه شما وارد می شوند و در هر لحظه ، در هر شرایطی بدون اینکه فکر کنید از این رفتارها استفاده میکنید و به جذب خواسته هایتان می پردازید.

اولین تمرین قانون جذب : تصویر سازی

در ارتباط با تصویر سازی در یک مقاله به صورت کامل توضیح داده ام که میتوانید در اینجا کلیک کنید و آن را مظالعه بفرمایید

شاید این سوال پیش بیاید که چرا همه میگویند تصویر سازی در قانون جذب این همه مهم است. من میخواهم به سادگی این موضوع را برایتان شرح دهم. شما ایرانی هستید و زبان فارسی را به خوبی سخن میگویید. اما اگر یک نفر پرتقالی با شما حرف بزند آیا کلام او را متوجه می شوید؟ مطمئنا خیر. و حتی نمی توانید بگویید که او در حال چرت و پرت گفتن است بلکه شما زبان اون رو درک نمیکنید.

مطالعه می کنم :   داشتن احساس خوب

ذهن شما از دو بخش تشکیل شده است که در مقاله ای آن را به صورت کامل توضیح داده ام که میتوانید اینجا کلیک کنید و آن را مطالعه بفرمایید

ذهن ناخودآگاه

قسمت بالای ذهن آگاه و قسمت پایین ناخودآگاه است . تمام اعمال غیر ارادی و رفتارهای ما توسط ناخوداگاه کنترل میشود.  ناخودآگاه جایی است که باور ها در آنجا قرار دارد. این باورها افکار شما را می سازند و در نهایت این افکار به تصمیمات و رفتارها شما منجر می شوند. وقتی میخواهید رفتاری را به سمت خاصی تغییر دهید یا باوری را تغییر دهید باید به سراغ ناخوداگاه بیایید.

ناخودآگاه یک زبان خاص برای خود دارد و اگر با این زبان با او سخن نگویید کلام شما را متوجه نمی شود.

زبان ناخودآگاه احساس و تصویر است

با تصویر سازی میتواینم این ارتباط را با ناخودآگاه برقرار کنیم و به راحتی باور جدید بسازیم و رفتارهای خود را در مسیر خواسته هایمان تغییر دهیم

دومین تمرین قانون جذب : استفاده از جملات تاکیدی

احتمالا خیلی ها را دیده اید که هر روز یک سری جمله ی مثبت لق لقه ی زبان آنهاست و همیشه آنها را بر زبان می آورند. اما وقتی می پرسی خوب جه نتیجه ای از این کار گرفته ای نمیتواند هیچ توضیحی بدهد به این دلیل که استفاده از جملات تاکیدی خود شرایطی دارد که اگر این شرایط رعایت نشود تاثیر گذاری آن ها بسیار کمرنگ خواهد بود

جملات تاکیدی در تمرین قانون جذب با تصویر سازی بسیار در ارتباط است. باز هم مانند تصویر سازی ما میخواهیم باوری که در ناخودآگاه وجود دارد را تغییر دهیم یا باوری جدید بسازیم پس باید از کلیدی استفاده کنیم که بتوانیم قفل درب ورودی ناخودآگاه را باز کنیم. این شاه کلید احساس وتصویری است که با این جملات تاکیدی در تمرین قانون جذب ادغام میکنیم

جملات تاکیدی

به جای اینکه روزی ۱۰۰ بار با سرعت بگویید من خودم را دوست دارم یا هر جمله ی مثبتی دیگر را بر زبان بیاورید روزی ۲۰ بار آنها را با شرایطی که میگویم بیان کنید و بعد از چند وقت نتیجه ی آن را مشاهده کنید

  • با صدایی این جملات تاکیدی را بر زبان بیاورید به طوری که صدای خودتان را بشنوید
  • در زمان گفتن این جملات به زمانی فکر کنید که این جملات در زندگی شما در حال رخ دادن است. مثلا میگویید من ثروتمند هستم ، خود را در ثروت فراوان تصور کنید.
  • باید جوری تصویر سازی کنید که احساسی خوب ایجاد شود و اینگونه این جملات تاثیر گذاری عالی تری خواهند داشت
مطالعه می کنم :   گفتن جملات تاکیدی

سومین تمرین قانون جذب : دیدن نکات مثبت

این یکی از کلیدی ترین تمارین قانون جذب است  که هر نتیجه ی ای میتواند برای شما خلق کند. ما در دنیایی زندگی میکنیم که ذاتش از انرژی است و هر چیزی در حال ارتعاش است و هر فکری بر روی دیگر عناصر این دنیا تاثیر میگذارد.

 

اولین تمرین قانون جذب

 

انسانها از بس به نکات منفی زندگیشان دقیق شده اند که عادت به پیدا کردن مشکلات دارند. و فقط شرایط سخت و مسائل را میتوانند بهتر ببینند. اما با این تمرین آگاهانه نکته مثبت و زیبایی هر چیزی را می بینی و آن را به زبان می آوری . مثلا در یک تاکسی سوار شده ای که بسیار کثیف است. سریع به خود از روی ناخودآگاه نگو که چه ماشینی کثیفی. یعنی سریع ناآگاهانه زشتی ها را پیدا نکن بلکه آگاهانه تلاش کن یک نکته ی مثبت یا زیبا در این تاکسی پیدا کنی. خوب که دقت کنی میبینی راننده بسیار مرتب و با شخصیت است. یا اینکه رنگ چراغ های کیلومتر بسیار زیباست.

وقتی در روز تلاش کنی که زیبایی هر چیزی را ببینی بعد از مدتی از روی عادت این کار را خواهی کرد و حتی بدون اینکه بدانی ارتعاش مثبت ساطع خواهید کرد. و همیشه از جنس همان چیزی که میبینی بیشتر دریافت خواهی کرد

 

چند نکته در ارتباط با تمارین قانون جذب

یکی از مهمترین عوامل زودتر رسیدن به خواسته ها تمرکز بر روی آنهاست . تمرکز باعث می شود که شدن ارتعاش شما افزایش پیدا کند و هر چقدر این شدت افزایش پیدا کند دارای قدرت بیشتری خواهد بود

پس بایدتمرکز داشته باشید که شدن و قدرت را افزایش دهید و سپس در زمانهای متفاوت در خواسته ی خود فکر کنید. مثلا روزی ۳ بار و هر مرتبه باید حداقل ۲ دقیقه به خواسته ی خود تمرکز کنید .

در زیر برای ما نظرات خود را در این باره قرار دهید که تا حالا این تمرین قانون جذب را انجام داده بوده اید یا نه؟

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + سیزده =