مراحل قانون جذب

قانون جذب چگونه مشکلات من را میتواند حل کند؟

تمام زندگی به من اینگونه گفته اند، هدف داشته باش و برای آن تلاش کن، اما انگار آنها در سیاره ای دیگر زندگی می کنند . با این وضعیت اقتصادی و مسائل سیاسی مگرمی شود هر هدفی که داری را بدست بیاوری؟ چگونه مشکلات را از سر راه بردارم؟

این افکار و جملات برای هر کدام از ما آشنا هستند، یا اطرافیانمان چنین تفکراتی دارند، یا با تفکراتشان ما را به این سمت کشانیده اند.

اما اجازه دهید رازی را به شما بگویم که همیشه آن را شنیده اید

شما به هر آنچه میخواهید میرسید

من به شما قول می دهم اگر در این چند دقیقه همراه من باشید دلیل نرسیدن به اهداف خود را شناسایی خواهید کرد زمانی که این دلایل را پیدا کردید میتوانید راه رسیدن به خواسته های خود را نیز پیدا کنید و خواهید دید که تمام زندگی شما میتواند همان آرزوهای شما باشد.

قانون جذب قانون تغییر ناپذیر زندگی است که اگر راه درست استفاده کردن از آن را بیاموزیم میتوانیم به هر خواسته ای برسیم.

 

مراحل قانون جذب

داستانی از خودم

من در یک خانواده متوسط بزرگ شدم ، اما یک چیز را خوب می دانستم که حتما فردی ثروتمندخواهم شد. راه آن را بلد نبودم تا اینکه این قانون را فرا گرفتم و توانستم تمرین های مهمی که در اینجا نیز گقته می شود را انجام دهم. بسیار جالب بود هر لحظه که پیش میرفتم ایده هایی به ذهنم میرسید که درآمدم را چند برابر میکردند. جالب اینجا است که این ایده ها قبلا نیز وجود داشتند اما من آنها را نمیدیدم ، چون در فرکانس آنها نبودم.

اما !
کمربندهای خودتان را محکم ببندید که میخواهیم پرواز کنیم.

مراحل قانون جذب

مراحل قانون جذب به شرح زیر است :

  • درخواست
  • پاسخ
  • دریافت

درخواست

درخواست اولین مرحله از مراحل قانون جذب است، که نیاز نیست شما کار زیادی برای آن انجام دهید. زمانی که شما به یک تضاد، ناخواسته و مشکل برخورد میکنید مرحله ی درخواست به خودی خود اتفاق می افتد. من در سمینارها وقتی این را مورد را بیان میکنم خیلی ها این سوال را می پرسند که یعنی نیاز نیست که ما به زبان بیاوریم که چه میخواهیم ؟ اگر اینطور است چرا اهداف خود را می نویسیم؟

همینجا به این سوال پاسخ می دهم. ما در دنیایی فرکانسی زندگی میکنیم که در مقاله قانون جذب این را به طور کامل توضیح داده ام. افکار ما از جنس انرژی می باشند و این انرژی ها دارای فرکانس خاصی هستند . وقتی مریض میشوید حتی اگر بر زبان نیاورید به این فکر میکنید که ای کاش الان احساس بهتری داشتم و این احساس از یک فکر می آید و این فکر به جهانی که در آن زندگی میکنیم ساطع می شود. پس بدون اینکه به زبان بیاوریم که چه میخواهیم این خواسته شکل می گیرد و به صورت انرژی با یک فرکانس خاص در محیط اطراف ساطع می شود. اما وقتی خواسته ی خود را به زبان می آورید و یا آن را می نویسید انرژی بیشتری به این افکار می دهید و هر چه انرژی بیشتری برای خواسته های خود قرار دهید زودتر به آنها میرسید.

مطالعه می کنم :   تکرار در ضمیر ناخودآگاه چگونه صورت میگیرد؟

درخواست از مراحل قانون جذب

تمرین

پس در اینجا از شما میخواهم که لیستی از خواسته های خود تهیه کنید.

اگر میخواهید به آرزوهای خود برسید باید بدانید چه میخواهید. زمانی که شروع به نوشتن خواسته هایتان میکنید می بینید که تعداد زیادی نمی توانید بنویسید احتمالا ۳۰ تای اول ساده باشد اما بعد از این تعداد زمان بیشتری را باید برای نوشتن بگذارید.

 

خواندن مقاله باورها شبیه به یک مخزن هستند را به شما توصیه میکنم.

 

باور شبیه به یک مخزن است

 

وقتی خواسته ای ندارید چگونه به آن برسید؟

باید خواسته های خود را شناسایی کنید زیرا :

  • انرژی بیشتری بر روی آنها میگذارید
  • آگاهانه به سمت آنها حرکت میکنید
  • و اینکه خواسته های درستی برای خود انتخاب میکنید

برای گام اول خواسته های خود را یادداشت کنید و اگر یادداشت نکردید هم اشکالی ندارد اما یادداشت کردن شما را سریعتر در فرکانس خواسته هایتان قرار میدهد

 

پاسخ

پاسخ دومین مرحله از مراحل قانون جذب است

امروز به یک رستوران می روید و گارسون خدمت شما می آید می پرسد چه فرمایشی دارید؟ شما منو را نگاه میکنید و جوجه کباب به همراه سالاد فصل و ماست موسیر محلی سفارش میدهید. گارسون می رود و سفارش شما را به آشپرخانه تحوبل میدهد ، پیشخدمت بعد از چند دقیقه غذایی که سفارش داده اید را برای شما می آورد.

آیا غذای دیگری به جز آنجه سفارش داده اید را می آورد؟ یعنی ممکن است که به جای جوجه کباب ، مرغ برای شما بیاورد؟
خیر، حتما سفارشی را که داده اید را به شما تحویل میدهند.

مطالعه می کنم :   ارتعاش در قانون جذب

ممکن است سفارش شما رانیاورند؟ باز هم خیر، شاید چند دقیقه ای طول بکشد اما حتما سفارش شما را تحویل میدهند.

در مرحله‌ی پاسخ دقیقا به این گونه است، دنیا شبیه به یک رستوران می باشد و شما هر چه سفارش دهید را به شما تحویل میدهند این را بدانید که این رستوران برایش اهمیت ندارد که چه سفارشی میدهید. مرغ یا جوجه ، کبابی یا خورشتی. هر چه بخواهید را به شما میدهند. غم و غصه یا آرامش، شادی یا ناراحتی،ثروت یا فقر ، سلامتی یا مریضی، هر چه را طلب کنید به شما میدهند. و این سفارش ها از طریق افکارتان اتفاق می افتند.

پس در مرحله ی پاسخ شما هر چیزی را در مرحله ی درخواست خواسته اید را مهر تایید زده می شود و در اینجا نیازی نیست شما کاری انجام دهید چون این جهان خودش این کار را انجام میدهد.

 

دریافت

دریافت سومین مرحله از مراحل قانون جذب می باشد و در عین حال مهمترین آنها. هر کجا دست به تلاشی زده اید ، برای هدفی کارکرده اید اما به نتیجه نرسیده اید بدانید که این مرحله را خوب انجام نداده اید.

دریافت از مراحل قانون جذب

موج رادیو جوان ۸۸ مگاهرتز است و برای اینکه به برنامه های آن گوش دهم باید رادیو را بر این موج تنظیم کنم. اما من رادیو را بر روی موج ۹۳ مگا هرتز قرار میدهم ، سوال اینجاست آیا برنامه های رادیو جوان را میتوانم بشنوم؟

خیر،من نمیتوانم هیچ صدایی دریافت کنم چون روی موج مناسبی نیستم. برنامه های رادیو جوان در حال پخش شدن هستند اما من زمانی میتوانم آنها را دریافت کنم که در مسیر موج ۸۸ مگاهرتز قرار گیرم. بعد از اینکه خواسته‌ی شما شکل گرفت در مرحله پاسخ مهر تایید بر آن زده می شود و برای شما فرستاده می شود اما شما اگر در مسیر آن نباشید آن را دریافت نخواهید کرد.

به همین دلیل است که بسیاری نمی توانند به خواسته ی خود برسند چون در فرکانس آن نیستند.

تصور کنید شما ثروت زیادی میخواهید ، این خواسته با کائنات فرستاده می شود و مهر تایید نیز بر آن زده می شود اما شما به جای اینکه در مسیر این خواسته قرار بگیرید هر روز از نبود پول و مشکلات اقتصادی حرف میزنید. خواسته ی شما ثروت است اما افکار و باورهای شما نبود آن می باشد. دقیقا مثل رادیو جوان است. در موج ۸۸ مگاهرتز است اما شما روی موج ۹۳ مگاهرتز هستید.

مطالعه می کنم :   داشتن احساس خوب

پس اگر خواسته ای دارید باید با آن همگام شوید، و این فقط با باورهای شما امکان پذیر است

راه حل؟

باورهای خود را با خواسته ی خود هم راستا کنید. اگر روابط خوب میخواهید به این فکر نکنیدکه هیچ دختر یا پسر خوبی پیدا نمی شود .اگر کارمند خوب می‌خواهید باید به این باور داشته باشید که کارمند عالی به فراوانی یافت می شود و من به راحتی آنها را پیدا میکنم. اگر ثروت می خواهید باید باور داشته باشید که مثل آب خوردن میتوان آن را بدست آورد و به فراوانی یافت می شود.

از شما میخواهم همین الان ۲ تا ازخواسته های خود را بنویسید و باورهایی که برای رسیدن به آنها نیاز دارید را یادداشت کنیدو ببینید آیا این باورها را در حال حاضر دارید. اگر این باورها را داشتید که به شماتبریک میگویم اما اگر نداشتید و میخواستید باور جدید بسازید یا باوری جایگزین باورهای قبلی کنید میتوانید  بر روی لینک زیر کلیک کنید .

یک راه ساده برای تغییر باورها

 

چندنکته مهم برای اینکه راحت تر در مسیر رسیدن به خواسته های خود قرار بگیرید

  • همیشه سعی کنید احساس خوب داشته باشید ، چون احساس خوب از افکار خوب می آید و زمانی که افکارتان خوب باشد یعنی در مسیر رسیدن به خواسته های خود هستید
  • به هبچ عنوان نباید غر بزنید. غر زدن یعنی درحال جذب کردن ناخواسته ها به زندگی خودتان هستید. درنتیجه احساس بدی خواهید داشت و از مسیر هدف و خواسته خود خارج می شوید
  • فقط سعی کنید زیبایی هایی را ببینید، اگر در یک خیابان رد می شدید و همه گفتند که چه بوی بدی می آید ، شما نباید چنین حرفی بزنید بلکه باید دنبال یک چیز زیبا باشید که از آن تعریف کنید. بعد از مدتی ذهن شما عادت میکند که فقط زیبایی ها راببیند و با زیبایی ها احساس بهتری را تجربه خواهید کرد و در نتیجه اتفاقات بهتر برای شماخواهد افتاد.

در زیر نظراتتان را برای ما به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز از آن بهره مندشوند

 

خواندن مقاله رسیدن به احساس خوب را به شماتوصیه میکنم.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + دوازده =