گفتن جملات تاکیدی چگونه تاثیر بیشتری دارد؟

گفتن جملات تاکیدی تاثیر زیادی بر روی ساختن و تغییر باورهای ما دارند. اگر بخواهیم این جملات تاکیدی تاثیر گذاری بیشتر داشته باشند باید بدانیم که چطور با ناخودآگاه ارتباط برقرار کنیم. در این ویدئوی کوتاه یاد میگیریم که چگونه این ارتباط را بسازیم

گفتن جملات تاکیدی خوب

گفتن جملات تاکیدی یکی از تکنیک های بسیار قدرتمند در قانون جذب است. قدرت کلمات در قانون جذب بسیار زیاد است و برای این که ساده تر و راحت تر بتوانید بر ضمیر ناخودآگاه تان تاثیر بگذارید می توانید از گفتن جملات تاکیدی استفاده کنید. البته استفاده از جملات تاکیدی بستگی به خودتان دارد که در چه زمینه می خواهید از عبارات و جملات تاکیدی استفاده کنید.

با توجه به اینکه بسیاری از دوستان در زمینه قانون جذب سوالات زیادی از من پرسیدند و اینکه نمی دانستند چطور از جملات و عبارات تاکیدی استفاده کنند در این ویدئو سعی کردم شما را از صفر تا صد با گفتن جملات تاکیدی آشنا کنم به شما بگویم که اصلاً جملات‌تاکیدی چیست و چگونه می توانید از عبارات تاکیدی یا همان جملات تاکیدی برای رسیدن به خواسته و اهداف تان استفاده کنید.

قدرت گفتن جملات تاکیدی

قدرت کلمات بسیار زیاد است و در جهت رسیدن به اهداف و خواسته هایتان میتوانید از قدرت کلمات استفاده کنید. در ابتدا قصد دارم به شما بگویم که قدرت کلمات چیست و سپس بپردازیم به مبحث اصلی که همان جملات تاکیدی است و چه نقشی در زندگی ما ایجاد میکند و اینکه چطور میتوانیم بهترین عبارات و جملات تاکیدی را طراحی کنید.

مطالعه می کنم :   دلایل نرسیدن به اهداف - قسمت دوم

گفتن جملات تاکیدی در قانون جذب

قدرت کلمات بسیار زیاد است. اگر بتوانید از کلمات در زندگی روزمره خود به درستی استفاده کنید مطمئن باشید می توانید جذب های زیادی داشته باشید. همانطور که می دانید ذهن نیمه هوشیار یا همان ضمیر ناخودآگاه تفاوت بین واقعیت و چیزی که واقعی نیست را نمیفهمد برای همین است که توصیه می کنیم اگر می خواهید چیزی را وارد ذهن نیمه هوشیار تان کنید یکی از تکنیک های قدرتمند استفاده از جملات تاکیدی در قانون جذب (Law of Attraction) است. پس کار اصلی جملات تاکیدی اثر گذاری بر ذهن نیمه هوشیار یا همان ضمیر ناخودآگاه است.