قانون جذب افشاری راد

نظریه یا قانون جذب؟

قانون جذب قانون زندگی

من از شما یک سوال دارم ، آیا میتوانید بگویید که الکتریسیته وجود ندارد؟ اگر اینطور فکر می‌کنید به شما پیشنهاد می‌کنم دست خود را وارد نزدیکترین پریز کنید وحتما نظرتان عوض خواهد شد. وقتی کلید لامپ را می‌زنید به این فکر می‌کنید که چگونه این لامپ روشن می‌شود؟ خیر. ولی می‌دانید که یک انرژی وجود دارد که این لامپ را روشن می‌کند.

انرژی الکتریسیته را می بینید؟ خیر ، پس چگونه آن را باور دارید؟

اگر به انرژی الکتریسیته فکر نکنید ممکن است کار نکند؟ حتما کار می‌کند، این انرژی کار خودش را انجام میدهد چه شما به آن فکر کنید چه فکر نکنید.

قانون جذب هم به همین شکل است، هر لحظه درهر کجا درحال انجام دادن کار خودش است ،چه شما به آن توجه کنید چه توجه نکنید، چه آن را باور داشته باشید چه باور نداشته باشید. پس بهتر است نحوه‌ی کار کردن آن را  بدانیم و از آن برای رسیدن به خواسته‌های‌مان استفاده کنیم.

 

دروازه‌ی ورودی به قانون جذب

قانون جذب

 

فقط از یک راه می‌توانید وارد آن شوید و از آن استفاده کنید و آن دریچه ورودی، باورها می‌باشند.

برای دیدن مقاله باورها بر روی لینک زیر کلیک کنید

باور شبیه به یک مخزن است

 

شما سال‌هاست که این جمله را شنیده‌اید؛ پول چرک کف دسته ، وقتی نباشه یعنی کثیفی هم نیست. همیشه در جاهای متفاوت توسط افراد متفاوت ، در فیلم‌ها و سریال‌ها ، در خیابان و هر جایی این را شنیده اید تا جایی که باور کرده‌اید پول بی‌ارزش است . پس وقتی یک فکر بسیار زیاد تکرار شود به یک باور تبدیل می شود. امروز می‌خواهید یک تصمیم در مورد پول بگیرید، کسب و کاری را راه انداز کنید، برای رسیدن به پول بیشتر اقدامی کنید. در همین موقع ذهن شما به سراغ باوری می رود که درمورد پول دارد. این باور چه می گوید؟

پول بی ارزش است

ذهن شما می داند که چیز بی‌ارزش را باید از خودتان دور کنید و چون باور دارد که پول بی ارزش است اجازه ورود آن را به زندگیتان نمی‌دهد. شما هر روز آن را بیشتر در زندگی خود احساس می‌کنید اما باور دارید که اگر پول وارد زندگی‌تان شود زندگی شما کثیف می‌گردد، پس این اتفاق نمی‌افتد . باورها بسیار قدرتمند هستند و هر تمام افکار شما زاییده ی این این باورها می‌باشند . پس بهتر است که باورهای قدرتمندی داشته باشیم .

مطالعه می کنم :   نظر اطرافیان را فقط بشنوید

اگر فکر میکنید که باوری دارید که باید آن را تغییر دهید بهتر است مقاله “یک راه حل ساده برای تغییر باور” را بخوانید

 

مراحل قانون جذب

در فیلم راز، قانون جذب را در سه مرحله توضیح می دهد

  •  درخواست
  •   پاسخ
  •   دریافت

بسیاری فکر می‌کنند که قانون جذب را به خوبی می‌شناسند و سعی می‌کنند که از آن در جهت رسیدن به خواسته‌هایشان استفاده کنند اما می‌بینند که به خواسته‌های بزرگشان نمی‌رسند. و درنتیحه چنین فتوایی می‌دهند:

قانون جذب دروغ است، اگر وجود داشت من این همه تلاش کردم به نتیجه ای می رسیدم .

اما نکته اینجاست که آنها از دور این ۳ مرحله را می شناسند و نمی‌دانند که دلیل نرسیدن به خواسته‌هایشان همین قانون جذب بوده و از آن در جهت نرسیدن استفاده کرده‌اند!

مرحله‌ی درخواست

مرحله ی درخواست در ۲ حالت رخ می دهد یا  چیزی که می‌خواهید را بر زبان بیاورید و یا با یک ناخواسته روبرو شوید و آن ناخواسته خودش شروع یک خواسته است . مثلا وارد خانه‌ی دوست خود می‌شوید که بسیار بزرگ و با امکانات فراوان است. ذهن شما این خواسته را دارد که خانه ای مثل این داشته باشد. یا ماشینتان در جاده خراب می شود و در همین لحظه یک درخواست ایجاد می‌شود که ای کاش من یک ماشین داشتم که در جاده خراب نمی شد و همیشه من را سالم به مقصد می‌رساند .

پس درمرحله‌ی درخواست نیازی نیست کار خاصی انجام دهید خودش اتفاق می‌افتد

مرحله‌ پاسخ

خدای مهربان این جهان را طوری آفریده که به درخواست‌های ما پاسخ داده می‌شود. شما اگر ثروت، سلامتی احساس خوب، عشق بخواهیدبه شما می‌دهند ، اگر غم ، فقر ، بیماری و بخواهید باز به شما می‌‌دهند. پس برای این جهان مهم نیست درخواست شما چه جنسی دارد فقط مهر تایید بر آن می‌زند. پس در اینجا هم نیازی نیست که کار خاصی انجام دهید زیرا خود کائنات این کار را برای شما انجام می‌دهد .

مطالعه می کنم :   موفقیت فردی یک کلمه کلیشه ای است

مرحله دریافت

در مرحله پاسخ گفتیم شما هر چه بخواهید را برایتان آماده  می‌کنند و تحویل می‌دهند اما ممکن است کسی این سوال را بپرسد، آقای افشاری راد من سالهاست که ثروت زیادی میخواهم اما چرا هنوز به آن نرسیده‌ام؟

پاسخ اینجاست، به همین دلیل به خواسته‌ات نرسیده‌ای که مرحله‌ی دریافت را درست انجام نداده‌ای. اگر کسی درمورد قانون جذب سخن گفت که بارها و بارها  سعی کرده  از آن استفاده کند اما به هیچ خواسته‌ای نرسیده است به خاطر همین مرحله است.

تصور کنید وقتی خواسته ای شکل میگرد بین شما و آن خواسته یک لوله گذاشته می شود که در یک سمت آن خودتان و در سمت دیگر آن خواسته شما قرار دارد. اما این لوله کاملا پر است و نمی‌توان از آن عبور کرد و به خواسته خود رسید. در واقع بین شما و خواسته‌تان مقاومتی وجود دارد که این مقاومت شامل باورها و افکار منفی است. اگر می‌خواهید به خواسته‌ی خود برسید باید مسیر لوله‌ی بین خودتان و هدفتان را باز کنید و برای این کار باید باورها و افکار مناسب در جهت رسیدن به خواسته ی خود داشته باشید.

اگر میخواهید بیشتر در این باره بدانید بر روی این مقاله کلیک کنید

یک نکته‌ی بسیار مهم در این ۳ مرحله وجود دارد، اینکه شما در مرحله‌ی اول و دوم نیازی نیست کار خاصی انجام دهید و خودشان اتفاق می‌افتند. اما در مرحله‌ی سوم است که باید خودتان را با خواسته و هدفتان هم‌فرکانس کنید. در مقاله‌ی زیر راه‌های زیادی گفته شده است که شما با استفاده از آنها می‌توانید با خواسته‌ی خودتان هم‌فرکانس شوید.

 

قانون جذب در چه جاهایی کاربرد دارد

قانون جذب ، قانون نتیجه گرفتن از افکار است، پس هر جای زندگی که نیاز باشد از فکر استفاده شود قانون جذب آنجا حضور دارد. آیا جایی را سراغ دارید که فکر نکنید؟ تصمیم نگیرید؟

مطالعه می کنم :   داشتن احساس خوب

پس تمام زندگی شما با قانون جذب گره خورده است.

اگر ثروت می خواهید، اگر عشقی در زندگی خود می‌خواهید، اگر سلامتی می‌خواهید، اگر می‌خواهید فروش‌تان را افزایش دهید، اگر می‌خواهید خانه‌ی خود را بفروشید و اگر….، قانون جذب می‌تواند به کمک شما بیاید. کافیست راه استفاده از آن را بیاموزید .

 

قانون جذب انرژی است

در دنیایی زندگی میکنیم که ساختار آن انرژی است ، وجود ما، افکار ما ، تمام اشیاء اطراف ما و … همه و همه از انرژی ساخته شده‌اند . ذات انرژی ها این گونه است که انرژی‌های هم‌نام کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.

مثلا وقتی شما هر روز به این فکر می‌کنید که خدایا من فقیر نشوم، این بدهی ها بیشتر نشوند یعنی شما با افکار و کلام خود در حال دعوت کردن فقر به زندگی خود هستید.

به اطراف خود نگاه کنید؛ تمام افرادی که غر می زنند و از زندگی خود می‌نالند زندگی مناسبی ندارند، چون افکار آنها منفی و فقر بوده و این افکار انرژی هستند در نتیجه فقر و بدبختی را به زندگی خود دعوت می‌کنند.

همسایه‌ای داشتیم که ثروت بسیار زیادی داشتند ، در بانک شمش طلا برنده شدند، در قرعه کشی های متفاوت برنده می شدند و هر روز به ثروت آنها افزوده می شد. آن زمان فکر می‌کردم که این خانواده بسیار خوش شانس هستند اما غافل از اینکه آنها در فرکانس ثروت بوده اند و ثروت را به زندگیشان دعوت می کردند .

 

فرمول استفاده از قانون جذب

فرمول قانون جذب

شاه فرمول استفاده از قانون جذب داشتن احساس خوب است. اگر میخواهید به آنچه در ذهنتان دارید برسید باید قبل از رسیدن به اهدافتان احساس‌تان خوب باشد . اگر احساس‌تان خوب باشد یعنی افکار مثبتی دارید ، یعنی در جهت خواسته‌تان فکر میکنید در نتیجه اتفاقات مثبت را به زندگی خود دعوت میکنید . پس هدفتان را به زندگی خود دعوت میکنید.

میتوانید مقاله “داشتن احساس خوب” را نیز مطالعه کنید

 

 

 

 

 

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 12 =